نکته ای بسیار مهم درباره زمان ظهور و علائم حتمی ظهور

علائم ظهور

علیرغم اینکه تقویم علی‌ الخصوص تقویم قمری شدیدا تحریف شده است نکات دیگری نیز وجود دارد که موجب شده هیچکس تاریخ واقعی را نداند حتی خود یهودیانی که باعث این تغییر شده اند خودشان نیز گیج گشته اند و پس از یک سری امور الهی حساب کتاب تمام منجمان به کلی بهم میریزد.

زمان در هر سیاره‌ای به مختص خودش می‌گذرد، در مریخ گذر زمان حدود یک سوم از زمان متفاوت تر است و فرد در آن نسبت به زمین جوان تر باقی میماند، طبق محاسبات دانشمندان بعضی سیارات هستند که یک دقیقه در آن مساوی با عمر یک انسان است. تمام اینها به سرعت و عوامل دیگر بستگی دارد.

از حدود ۳۰ سال قبل تا کنون و مخصوصا در چند سال اخیر همگی احساس می‌کنند که زمان بسیار بسیار سریعتر می‌گذرد خاطراتی که فکر می‌کنید همین چند وقت پیش اتفاق افتاده اما وقتی می‌بینید چندین سال از آن گذشته است، سال و ماه سریع می‌گذرند. ستاره طارق به زمین نزدیک می‌گردد همان ستاره سرخ در آسمان و همان موجب تغییرات گذر زمان گشته است و حداقل تا زمین رسیدن به نزدیکی زمین گذر زمان همینگونه سریع خواهد گذشت. پس زمان واقعی با آن چیزی که ساعت و روز و ماه نشان میدهد متفاوت است با آنکه در ظاهر همه زمان سنجها همه چیز را دقیق اندازه گیری می‌کنند.

این را بدانید اگر به شما بگویند الان چه تاریخی از ماه قمریست شما سال دیگر در همین روز نمیتوانید بگویید در چه تاریخی هستید، و حتی اگر تاریخ امروز را بدانید نمیدانید فردا چه تاریخیست، روزهای هفته نیز همین گونه است. پس بدانید ظهور امام مهدی عج کاملا ناگهانی خواهد بود و هرگز و ابدا طبق آن چیزی که محاسبه میکنید نخواهد بود. تصور نکنید چون مثلا خوانده‌اید که عاشورا مصادف با شنبه یا جمعه ظهور یا قیام خواهد بود پس میتوانید طبق تقویم ببینید که آیا مثلا عاشورای امسال مصادف با جمعه‌ای که خوانده اید هست یا نه، و به این راحتی به خیال خودتان تشخیص دهید که تا پنج سال آینده ظهور نخواهد بود زیرا طبق تقویم عاشورا مصادف با جمعه نیست و یا مثلا فلان سال امکان ظهور هست زیرا با تقویم همخوانی دارد.

اگر اینگونه بود که ناگهانی بودن ظهور زیر سوال میرفت و شیطان پرستان با دیدن اولین نشانه ی حتمی دنیا را به آتش می‌کشیدند. جدا از قضیه گذر زمان و تقویم اشتباه این را بدانید که احادیث تحریف شده اند و ضمنا ممکن است خداوت حتی آن اتفاقاتی که تحریف نشده اند را نیز به نحو دیگری ترتیب دهد. در مجموع بدانید روند ظهور با آنچه میپندارید و محاسبه می‌کنید بسیار متفاوت خواهد بود. پس اگر اهل مطالعه علائم ظهور هستید غرق در آنها نگردید و صرفا جهت آشنایی با رخدادها آنها را بخوانید همین و بس.

پس بخاطر آنچه که نمی‌دانید بی‌دلیل نا امید نگردید و آن چیزهایی که میدانید را ۱۰۰% ملاک تشخیص حقیقت قرار ندهید. تسلیم باشید و منتظر زیرا همه چیز طبق روال است.

اشتراک گذاری مطلب:
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × پنج =

۱۳ دیدگاه‌

 1. ناشناس گفت:

  اللهم عجل لولیک الفرج، تشکر از شما بابت راهنمایی های زیبا و نایابتان

 2. ناشناس گفت:

  با تشکر از زحمات شما خوبان سپاسگذاریم خیر ببینید

 3. ناشناس گفت:

  خییلی پر محتوا و زیبا بود

 4. ناشناس گفت:

  اللهم عجل لولیک الفرج بحق الحسین

 5. ناشناس گفت:

  پیامهتان خیلی آ موزنده هستند

 6. ا - م گفت:

  احسنت، ممنون از روشنگری در مورد زمان ظهور